O Nas

Jak działamy? | Dlaczego my?


Na czym polegają nasze usługi?

Naszym głównym zajęciem jest kompletowanie oraz transport na terenie Podlasia zakupów ze sklepu IKEA Warszawa - Targówek [Możesz też zamówić transport do Białegostoku: zikeibialystok.pl lub Łomży ikealomza.pl].

Biorąc pod uwagę potrzeby naszych klientów w okolicach Augustowa, Ełku i Suwałk, postanowiliśmy utworzyć nową, zupełenie samodzielną gałąź naszej firmy, która będzie zajmowała się wyłącznie północną częścią naszego województwa. Zdajemy sobie sprawę, że zakupy w sklepie IKEA to prawie tak wielka przyjemność jak późniejsze korzystanie z zakupionych mebli, dlatego też dokładamy wszelkich starań, aby nasze duże doświadczenie oraz dobre nastawienie choć trochę zrekompensowały Państwu osobistą wizytę w sklepie IKEA.

Dokładamy wszelkich starań, aby nasze usługi
były na najwyższym poziomie, dlatego chcemy zapewnić o...

Miłej, ale przede wszystkim praktycznej pomocy przy wybieraniu mebli oraz wyposażenia domu.

Kupiliśmy już praktycznie wszystkie produkty IKEA, więc wiemy o nich naprawdę dużo. Jeśli jednak zdarzy się pytanie, na które nie będziemy znali odpowiedzi od razu, szybko nadrobimy braki i skontaktujemy się ponownie.


Elastycznych terminach dostaw.

Żyjemy w czasach kiedy nikt nie ma czasu. Rozumiemy to, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby moment w jakim dostarczamy produkty nie był problemem, a miłym i wyczekiwanym elementem dnia.


Bezproblemowym załatwieniu gwarancji oraz zwrotu.

Niekompletny, wadliwy lub zniszczony towar? No cóż – zdarza się. Czasami dla IKEA, czasami dla nas. W obu przypadkach nie będziemy robić żadnych problemów - wymienimy towar przy najbliższej dostawie.


Sprawnym wniesieniu oraz fachowym montażu mebli.

Nasi szarmanccy i zaradni mężczyźni w razie potrzeby wniosą oraz zmontują Państwa zamówienie. Na koniec ustawią je w wybranym miejscu oraz posprzątają po sobie śmieci. Od tej chwili mogą się Państwo cieszyć nowym wyposażeniem swojego domu.

Jeśli nadal nie są Państwo pewni czy skorzystanie z naszych usług się opłaca, prosimy pamiętać, że oszczędzają Państwo zarówno pieniądze (koszt dojazdu, wypożyczenia wystarczająco dużego auta, dzień pracy), jak i czas i siły (dojazd do Warszawy, kompletacja zamówienia, pakowanie, wnoszenie, skręcanie).

facebook